Навчальний модуль "БАСКЕТБОЛ"

Баскетбол - командна спортивна гра з м'ячем, мета в якій - закинути м'яч в кошик команди-суперника більшу кількість різів, ніж це зроблять суперники за певний проміжок часу.
   Грають дві команди по 5 осіб на майданчику 28×15 м. На коротких сторонах майданчика укріплені на щитах на висоті 305 см «кошики» — металеві кільця діаметр 45 см з мотузяною сіткою без дна. Переможцем визнається команда, якій вдалось більше число разів закинути м'яч у «кошик» супротивників. Тривалість гри — чотири періоди по 10 хвилин, з двохвилинними перервами між першою та другою і третьою й четвертою чвертями, та великою перервою у 15 хвилин між другим та третім періодом. В Національній баскетбольної Асоціації гра триває 48 хвилин і розбивається на 4 чверті.